На Київщині детективи БЕБ вилучили контрафактні тютюнові вироби на 7 млн гривень

На Київщині детективи БЕБ вилучили контрафактні тютюнові вироби на 7 млн гривень
380459 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області викрили та припинили злочинну діяльність групи осіб, які організували підпільну мережу зі збуту контрафактної тютюнової продукції.

Слідством встановлено, що група осіб, налагодили постачання незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного податку. Фальсифіковану продукцію продавали через пункти роздрібної торгівлі на території Київської області, зокрема в Обухові та Білій Церкві.

За результатами обшуків за місцями зберігання та продажу з незаконного обігу вилучено понад 2 тис. електронних цигарок, майже 10 тис. ємностей з рідинами для електронних цигарок, комплектуючі у кількості понад 3,5 тис., тютюн для кальяну, та готівка у сумі 5,6 тис. гривень. 

Орієнтовна вартість вилученого становить майже 7 млн грн.

Наразі детективи вживають заходи з метою встановлення місць знаходження виробничих потужностей де виготовлялася тютюнова продукція, шляхів її транспортування та реалізації, а також повного кола причетних осіб до незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, тютюну, або інших підакцизних товарів) здійснюють детективи ТУ БЕБ у Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури та оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР Національної поліції України.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки, контрафактні цигарки, підробка, податки
Мої відео